Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd.
Ana sayfa

Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Xinxiang Tongxin Machinery Co, Ltd Çin'in titreşim kasaba, Xinxiang, Henan bulunmaktadır. Temel olarak eleme, taşıma, kaldırma ve karıştırma ekipmanı sistemlerini araştırır, geliştirir, üretir ve satar. Ürünler, ulusal ve uluslararası standartlara uygundur ve ilgili sertifikaları almıştır.

  Xinxiang Tongxin Makine işleme merkezleri, CNC torna, CNC portal delme makineleri, CNC kaynak makineleri, CNC lazer kesme makineleri, CNC bükme makineleri, CNC makaslar, büyük dalga bükme makineleri, metal örgü dokuma makineleri, Çok sayıda takımın kullanılmasıyla, otomatik bir üretim hattı oluşturmak için kalıplar.

  Xinxiang Tongxin Makine teknik ekibi 2 kıdemli mühendis ve çoklu ara ve genç mühendis oluşur. 20 yılı aşkın Ar-Ge ve tasarım tecrübesine sahiptir ve toz işleme alanında derin bir anlayışa sahiptir.

 • OEM / ODM
  Xinxiang Tongxin Makine tasarım ekibi iki üst düzey mühendis tarafından yönetiliyor ve birçok genç ve orta mühendis toz işleme deneyimi zenginliği için birlikte çalışır. Tasarım ekibi, müşterilere özel kullanım ihtiyaçlarına ve süreç özelliklerine göre eksiksiz bir plan yapabilir.

 • Ar-Ge
  Xinxiang Tongxin Makine profesyonel bir teknik araştırma ve geliştirme ekibi vardır ve toz işleme ekipmanları imalat alanında 23 yıldan fazla deneyime sahiptir.

  Xinxiang Tongxin Makineleri kırma, besleme, sıralama, taşıma, karıştırma ve paketleme için müşterilerine tek elden toz veya granül işleme çözümleri sağlayabilir. Aşındırıcı üretim hatları, atık arıtma, kömür madeni taşımacılığı ve tasnif hatları gibi.

  Xinxiang Tongxin Makine Çin'de tanınmış üniversiteler ve araştırma kurumları ile işbirliği yapmıştır. Şirket, temel teknik başarılar ve teknik göstergeler birçok gelişmiş düzeyde elde etti.

İletişim bilgileri
Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Wang

Tel: +86-13937348704

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)