Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd.
Ana sayfa

Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Tongxin
No. Çalışanları : 10~100
Yıllık satış : 10-500000
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 90% - 100%
Xinxiang Tongxin Makine Ltd.Şti. 1996 yılında kurulmuş, ağırlıklı olarak tasarım ve titreşimli elek ekipmanları, taşıma ekipmanları, kaldırma ekipmanları, karıştırma ekipmanları, toz giderme ekipmanları ve toz ekipman diğer türlü imalatı.

Her düzeydeki hükümetlerin desteğiyle 20 yılı aşkın bir süredir geliştirdikten sonra, 2 üst düzey mühendis ve bağımsız tasarım ve geliştirme yeteneklerine sahip birkaç orta veya küçük mühendisimiz var. Xinxiang Tongxin Makine bitki fazla 2000 metrekare bir alanı kaplamaktadır ve ofis binası uzun vadeli istikrarlı bir hizmet için sağlam bir temel atmak için mülkiyet hakları 50 yıl ile 800 metrekare bir alanı kaplamaktadır.

Xinxiang Tongxin Makine işleme merkezi, CNC torna, CNC portal delme makinesi, CNC kaynak makinesi, CNC lazer kesme makinesi, CNC bükme makinesi, CNC plaka kesme makinesi, büyük dalga katlama makinesi, metal örgü makinesi gibi CNC işleme ekipmanları, çeşitli vardır vb., şimdi otomatik bir üretim hattı oluşturmak için çok sayıda araç ve kalıp ile işbirliği yaparak körleme, kaynak, işleme ve diğer süreçlerin otomatik üretimine ulaştık ve yavaş yavaş veri bağlantısı ve insansız akıllı üretimi gerçekleştirmeyi taahhüt ediyoruz. Otomasyon ekipmanlarının kullanımı, üretim verimliliğini büyük ölçüde geliştirdi ve tek bir makinenin maliyetini azalttı, böylece Xinxiang Tongxin Makine genel müşterilere kalite güvencesi öncülüğünde.

Xinxiang Tongxin Makine tasarımcıları farklı kullanıcıların farklılaştırılmış gereksinimlerini karşılamak için kararlıyız, biz özelleştirilmiş tasarım hizmetleri sunmak, ürün uyumunu artırmak, ürün çalışma prensibi ve kullanıcı sürecinin derin anlayışından maliyet performansını optimize etmek. Aynı zamanda, Xinxiang Tongxin Makine ürün tutarlılık ve istikrar sağlamak ve kullanıcılara yüksek hassasiyetli ürünler sunmak için ürün teslimat testi için çok sayıda test ve deneysel ekipman ile donatılmıştır.

Şu anda, Xinxiang Tongxin Makine Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Batı Asya, Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere 5 kıtada 46 ülkeye ihraç edilmiştir ve Çin'de 13.000'den fazla aktif kullanıcısı var. Ana kullanıcılar uluslararası ünlü işletmeler ve gelişmiş bilimsel araştırma kurumları, en temsilcisi Air China, CICC, Çin Metalurji Grubu Corporation, CNPC, Sinopec, Charoen, Pokphand, Çin Bilimler Akademisi, Çin Ulusal Tıp İdaresi vb.

Xinxiang Tongxin Makine tenet: "kullanıcıların ihtiyaçlarını derinden anlamak için mükemmel teknoloji ile, kalitesini artırmak için devam, özelleştirme tam bir çizgi sağlamak. Yüksek kaliteli, birinci sınıf hizmet ile müşterilerine taahhüt yerine". Firmamızın tüm personeli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eder.

2016 yılında, Xinxiang Tongxin Makine yeni dördüncü tahtada başarıyla listelendi.

İletişim bilgileri
Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Wang

Tel: +86-13937348704

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)